58. slovenský zraz turistov a 42. strentie TOM

Združenie Malá Fatra Vás pozýva na 58. zraz slovenských turistov a 42. stretnutie TOM, ktoré organizuje Klub slovenských turistov, Klub slovenských turistov - Turiec a Mesto Martin. Podujatie sa koná v dňoch 3. - 9.7.2011.

V rámci série pripravovaných podujatí sa konajú i dve cyklotúry, na ktorých príprave a realizácii bude participovať i naše združenie. Prvá cyklotúra so stredne ťažkou náročnosťou vedie od ATC Turiec cez sedlo Saračníky do Strečna. Vedúcim trasy je Dušan Kubička. Druhá cyklotúra, spojená s poznávaním historických zaujímavostí Turca, má ľahkú náročnosť. Vedie z Martina do Kláštora pod Znievom, ďalej do Blatnice a späť po ceste SNP do Martina. Vedúcim trasy je Mgr. Branislav Zacharides.

Podrobné informácie o podujatí nájdete tu.

odznak58zraz.jpgcyklisti.jpghistoricky_vyklad.jpg